7 tipů pro krásné ruce a nehty Zatím bez hodnocení.

1. Kvalitní masáž

Používání kvalitních přípravků na ruce a na nehty je nutností. Nejlépe si po každém umytí dopřát masáž: na hřbety rukou naneste krém na ruce a krouživými pohyby hřbetů rukou o sebe jej roztírejte. Promasírujte jednotlivé prsty, jako byste si navlékaly prstové rukavice.

2. Zvláčnění

Jsou-li vaše ruce i přesto drsné, před spaním je namažte silnou vrstvou výživného krému na ruce, navlékněte si bavlněné rukavice a nechte působit přes noc.

3. Olejová lázeň

Teplá olejová lázeň zkrášlí vaše ruce. Do misky nalejte trochu zahřátého mandlového nebo olivového oleje a ruce do něho ponořte. Olej uvolní malé částečky nečistot a důkladně promastí ruce i nehty.

4. Čínský tělocvik

Čínské koule vám pomohou zmírnit bolesti v kloubech a uvolnit ztuhlé ruce. Položte si koule na dlaň a postupně skrčujte a natahujte jednotlivé prsty tak, aby se koule otáčely. V pravé ruce otáčejte koulemi ve směru hodinových ručiček a v levé ruce proti směru.

5. Pilníčky

Nezapomeňte na upravené nehty. Manikúru usnadňuje půlkulatý pilník. K pilování nehtů je nejvhodnější safírový nebo smirkový pilníček.

6. Citrón bělí

Každá žena, která při lakování nehtů zapomíná na bezbarvý podkladový lak, zná důsledek: nehty se zabarvují a žloutnou. Tento problém lze ale snadno odstranit. Vtlačte na 20 sekund konečky prstů do dužniny rozkrojeného citronu. Kyselina citrónová vybělí zabarvení.

7. Francouzská manikúra

Přirozeně vypadá francouzská manikúra. Upravte pilníčkem nehty tak, aby byly krátké a úplně rovné. Pak je speciálním pilníčkem přeleštěte. Nakonec bílou kajalovou tužkou odspodu namalujte špičky nehtů. Už je nemusíte ani lakovat.

Ohodnoťte článek

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *